Naslednje tekme

DŠ: 52398285

MŠ: 1179934

TRR: 02341-0052695972

Lepo pozdravljeni ljubitelji rokometa in simpatizerji RK ARCONT RADGONA!

Z veseljem vas pozdravljam na spletni strani našega kluba, kjer boste našli: osnovne podatke o klubu, razporede in rezultate tekem vseh naših selekcij ter še marsikaj zanimivega. Upam, da vam bo naša vsebina všeč ter da boste spremljali novosti in dogajanja v klubu preko našega spletnega naslova. Trudili se bomo stran vsebinsko in oblikovno dodelati ter jo narediti čimbolj zanimivo.

Naj poudarim, da smo klub z zelo lepo zgodovino in tradicijo saj smo v letu 2009 proslavili 50-letnico obstoja. Ob jubileju smo uspešno organizirali Dan radgonskega rokometa, svečano proslavo ob 50-letnici in tradicionalni XXII. memorial Mateja Klopčiča.  Vabim vse simpatizerje, da se pridružite članstvu v klubu RK ARCONT RADGONA.

Na koncu še vabilo na ogled tekem vseh naših selekcij, da skupaj vzpodbujamo naše ekipe.

V imenu RK ARCONT RADGONA vas pozdravlja,

Sašo Rauter, predsednik