Naslednje tekme

Člani:

ARCONT RADGONA :

RUDAR

Radenci, sobota, 7.3. ob 16.00


Kadeti:

ARCONT RADGONA :

DOL TKI HRASTNIK

Radenci, petek, 6.3. ob 18.45


Starejši dečki A:

DRAVA PTUJ :

ARCONT RADGONA

Ptuj,


Mlajši dečki B:

21.3.2015

Odhodi na tekme

Vizitka

Rokometni klub Arcont Radgona

Čremošnikova 6

9250 Gornja Radgona


Tel.: 02 / 564-96-30

DŠ: 52398285

MŠ: 1179934

TRR: 02341-0052695972Lepo pozdravljeni ljubitelji rokometa in simpatizerji RK ARCONT RADGONA!

 

Z veseljem vas pozdravljam na spletni strani našega kluba, kjer boste našli: osnovne podatke o klubu, razporede in rezultate tekem vseh naših selekcij ter še marsikaj zanimivega. Upam, da vam bo naša vsebina všeč ter da boste spremljali novosti in dogajanja v klubu preko našega spletnega naslova. Trudili se bomo stran vsebinsko in oblikovno dodelati ter jo narediti čimbolj zanimivo.

 

Naj poudarim, da smo klub z zelo lepo zgodovino in tradicijo saj smo v letu 2009 proslavili 50-letnico obstoja. Ob jubileju smo uspešno organizirali Dan radgonskega rokometa, svečano proslavo ob 50-letnici in tradicionalni XXII. memorial Mateja Klopčiča.  Vabim vse simpatizerje, da se pridružite članstvu v klubu RK ARCONT RADGONA.

 

Na koncu še vabilo na ogled tekem vseh naših selekcij, da skupaj vzpodbujamo naše ekipe.

 


V imenu RK ARCONT RADGONA vas pozdravlja,

Sašo Rauter, predsednik

Vodstvo

Zgodovina

50 let

Bilteni

Naj 7

Dan radgonskega rokometa

Vizitka

Domača dvorana

Sponzorji

 
RK ARCONT RADGONA, Powered by Joomla!; Joomla templates by SG web hosting